23 жовтня 2022, 09:36

ЗМІ: главу "Мотор Січ" Богуслаєва затримано у справі про держзраду, загрожує довічне

Керівник "Мотор Січ" "ексрегіонал" В'ячеслав Богуслаєв, ймовірно, заарештований Службою безпеки України.

ЗМІ: главу "Мотор Січ" Богуслаєва затримано у справі про держзраду, загрожує довічне

Увечері в суботу, 22 жовтня, СБУ, ймовірно, прийшла до голови оборонного підприємства "Мотор Січ" В'ячеслава Богуслаєва. Він підозрюється у державній зраді.

Про це повідомили одразу кілька впливових українських видань, посилаючись на інформовані джерела. Було злито також фото, на яких співробітники спецслужби перебувають у будинку керівника підприємства.

Повідомляється, що Богуслаєва підозрюють у співпраці з агресором - Росією. Він нібито працював на російські спецслужби, а також постачав деталі до військової авіації РФ, яка сьогодні закидає ракетами та бомбами мирні міста та села України.

"Обозреватель" зазначає, що 83-річного Богуслаєва, затриманого у Запоріжжі, під конвоєм відвезли до Києва.

"Йдеться про підозру у державній зраді, за що у воєнний час передбачено довічне ув'язнення", - повідомило видання.

Є також інформація, що Богуслаєв відмовився відчиняти двері силовикам, через що останнім довелося застосувати спеціальне обладнання для проникнення до будинку.

СБУ інформацію наразі не коментує.

"Мотор Січ" - українське оборонне підприємство, що спеціалізується на розробленні, виробництві й обслуговуванні авіаційних двигунів і газотурбінних установок. Штаб-квартира знаходиться у Запоріжжі.

Щодо Богуслаєва, то він у минулому був депутатом чотирьох скликань Верховної Ради; представляв нині ліквідовану проросійську "Партію регіонів". У нардепи голова "Мотор Січ" балотувався й у 2019 році, але програв представнику "Слуги народу".

Богуслаєв є головою правління, гендиректором, головою ради директорів і президентом "Мотор Січ" з 1994 року, входить до топ-25 найбагатших людей України.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що Богуслаєв разом із Путіним їздив на острів Валаам.

Ми також писали, що 100% майна та акцій "Мотор Січ" заарештовано – Китай втратив контроль над стратегічним заводом України.

ВАЖЛИВО ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини