17 жовтня 2022, 11:38

Українцям показали схему, як збивати дрони-камікадзе Shahed з особистої вогнепальної зброї

Іранські БПЛА Shahed, що запускаються Росією, можна та потрібно збивати всім, у кого є зброя.

Українцям показали схему, як збивати дрони-камікадзе Shahed з особистої вогнепальної зброї

РФ активізувала масовані атаки по Україні іранськими "мопедами", але для знищення цих БПЛА не обов'язкові військові навички - достатньо бути влучним стрільцем.

Про це у своєму Telegram-каналі розповів радник голови МВС Антон Геращенко. Він опублікував відео з одного з місць прильоту "Шахеда" у Києві, де поспілкувався з бійцями, які самостійно збили дрон.

Патрульні поліцейські, боєць ТРО, оперативник карного розшуку та спецназовець, збили "мопед" над Києвом. Вони почули характерний звук дрона-камікадзе, що підлітає, та відкрили по ньому вогонь з автоматів і пістолетів. Безпілотника було знищено у небі. РФ повторно запустила "Шахеда" за місцем, де здійснювалися рятувальні роботи після першої атаки, але наліт було зірвано.

На тлі цього випадку українців, які мають особисту вогнепальну чи мисливську зброю, закликають допомагати, приземлюючи російсько-іранські дрони-камікадзе.

Опублікована інформація для тих, хто може, хоче та збиватиме ворожі Shahed. "Мисливцям" слід взяти до уваги ряд особливостей, які представлені у наступних рекомендаціях:

Повідомлялося, що сьогодні дрони-камікадзе Shahed над Києвом збивали не лише ППО й авіація.

Раніше Геращенко назвав ціль у Києві, по якій запускалися іранські "мопеди".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини