14 жовтня 2022, 09:59

"Поховали міф…" – Залужний і Наєв ефектно привітали захисників України

Українські військовоначальники Валерій Залужний і Сергій Наєв розповіли, як ЗСУ показали всьому світу, що означає бути українцем.

"Поховали міф…" – Залужний і Наєв ефектно привітали захисників України

Головнокомандувач ЗСУ генерал Валерій Залужний і командувач Об'єднаними силами ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв привітали захисників і захисниць України з їхнім професійним святом.

Зима 22-го стала частиною світової історії, до якої увійшли ЗСУ, які витримали потужний ворожий удар і б'ються за кожен клаптик своєї землі.

"Зупинили ворожу навалу та поховали міф про непереможність російської армії... Показали, що означає бути українцем, мати сміливість боротися за свою свободу", - сказав Залужний. Звернення опубліковано на сторінці у Facebook.

Він зазначив, що весь світ захоплений і з надією дивиться, як ми повертаємо своє.

"Боріться - поборете!" - розпочав своє звернення на честь свята Сергій Наєв. Він гордий за наших захисників, які є воїнами добра та визволителями своєї землі.

"Ваші військові професіоналізм і майстерність викликають захоплення та здивування світової спільноти… Ви без перебільшення стали рятівним щитом світу та Європи зокрема", - зазначив командувач Об'єднаними силами ЗСУ.

Раніше екснардеп Ляшко сказав потужну промову перед українськими захисниками. Він розповів солдатам ЗСУ, чим чоловіки відрізняються від під*р*сів.

Нагадаємо, Залужний розповів, як ЗСУ посадили армію Путіна на "тризуб".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини