10 жовтня 2022, 13:28

Зеленський розповів, що було головною метою ракетних ударів РФ: "Це вже однозначно зрозуміло"

Російська атака може вплинути на стабільність енергозабезпечення, проте ремонтні бригади намагаються оперативно усунути усі пошкодження.

Зеленський розповів, що було головною метою ракетних ударів РФ: "Це вже однозначно зрозуміло"

Через кілька годин після серійного ракетного обстрілу території України достовірно вдалося встановити, що російські окупанти намагалися завдати максимальної шкоди об'єктам критичної та енергетичної інфраструктури. Заступник керівника ОП Кирило Тимошенко у своєму телеграм-каналі заявив, що основною метою РФ були енергооб'єкти по всій Україні.

"Вже однозначно зрозуміло, що більша частина ракет потрапила до енергосистем різних міст", - підкреслив він.

Тимошенко зазначив, що російська атака може вплинути на стабільність енергозабезпечення, тому українцям необхідно бути готовими до можливих віялових відключень світла.

За його словами, служби рятувальників і ремонтні бригади докладають максимум зусиль для оперативної ліквідації всіх наслідків обстрілів.

"Немає такої ракети, яка змусить нас відступити", - наголосив він.

Національна енергетична компанія "Укренерго" також зробила заяву про спроби російських окупантів завдати шкоди українській енергосистемі. В опублікованому прес-службою повідомленні йдеться, що енергетики оперативно вводять у дію резервні схеми живлення та працюють над ремонтом ушкоджень.

"Вони нас не залякують", - зазначили у компанії.

Раніше з'явилося відео моментів прильотів по Києву та відомості про постраждалих.

Нагадаємо, ЗСУ відбили російську нічну атаку дронами-камікадзе Shahed-136 на Миколаївщину.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини