10 жовтня 2022, 10:32

Моменти прильотів по центру Києва зняли очевидці: перші дані про жертви

Перелякана дівчина, яка побачила ракету, що летить, зняла вибух біля університету в Києві.

Моменти прильотів по центру Києва зняли очевидці: перші дані про жертви

З ранку у понеділок російські військові злочинці масово атакували українську столицю. Пролунала серія вибухів у центрі міста. Почалися пожежі.

Тelegram-канал "Україна 365" публікує відео моментів прильотів по Києву. Вони потрапили на камери безлічі людей, оскільки атака окупантів велася у годину пік по жвавій вулиці, коли мирні жителі їхали на роботу. Прямо на дорозі горіли машини.

Ворожі ракети вразили об'єкти у центрі міста (у Шевченківському та Солом'янському районах). Центральні вулиці Києва перекрили правоохоронці, працюють рятувальні служби, повідомив мер Віталій Кличко.

У Києві всі підземні станції метро зараз працюють як укриття. Рух поїздів червоною лінією припинено. Знаходження на вулицях украй небезпечне.

Є перші відомості про постраждалих у столиці. У Шевченківському районі внаслідок ракетного удару загинули 8 людей, ще 24 мирні жителі отримали поранення, поінформував радник міністра внутрішніх справ України Ростислав Смирнов.

Близько 10 години пролунали нові вибухи, попередньо, у районі Дарниці. Це друга хвиля пусків ракет з Астрахані.

Масована атака РФ по всій Україні продовжується. Українцям рекомендують зарядити телефони та бути готовими до перебоїв у роботі мобільного зв'язку й Інтернету.

Повідомлялося, що одна із ракет у Києві впала у районі пам'ятника Грушевському на вул. Володимирській.

Нагадаємо, Віталій Кім попереджав, що 2 групи "ТУ-95" (8 бомбардувальників) летять на пусковий рубіж до Астрахані.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини