6 жовтня 2022, 22:35

Резніков: мобілізацію у РФ провалено – буде зміна режиму

Міністр оборони України Олексій Резніков вважає, що оголошена у Росії мобілізація призведе до зміни кремлівського режиму.

Резніков: мобілізацію у РФ провалено – буде зміна режиму

Оголошена президентом Російської Федерації Володимиром Путіним "часткова мобілізація" та забезпечення покликаних резервістів необхідним екіпіруванням провалено. Такий стан речей призведе до зміни політичного режиму у РФ.

Відповідну заяву зробив міністр оборони України Олексій Резніков у розмові з Forbes.

"Факти, які я спостерігаю, це провал "могилізації" у Росії", - повідомив глава оборонного відомства.

За словами чиновника, Міноборони України має підтверджену інформацію про те, що російська сторона намагалася придбати через треті країни у Туреччини 500 тисяч комплектів зимового одягу та 200 тисяч бронежилетів. Це говорить про гнітюче становище із забезпеченням у російській армії.

Анкара, до речі, відмовила Москві у постачанні екіпірування, що запитується, уточнив міністр.

Резніков впевнений, що проблеми, що навалилися на Росію наче снігова куля, свідчать про провал чинного кремлівського режиму. Це призведе до спроб знайти винних, а зрештою закінчиться зміною політичного режиму у РФ, додав міністр.

Нагадаємо, у цьому ж інтерв'ю Рєзніков пояснив, чому Заходу не варто боятися ядерних загроз Росії. Глава оборонного відомства зазначив, що ядерний потенціал РФ "закінчився у 1997 році", коли російська сторона востаннє проводила випробування своєї ядерної зброї.

Раніше Резніков повідомив, що Україну більше не влаштовують умови повернення російської армії РФ на лінію фронту до 24 лютого 2022 року. Тепер Москві доведеться пожертвувати більшим, щоб закінчити війну.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини