23 вересня 2022, 08:17

ЗМІ: Україна звернулася до Ізраїлю щодо Ірану, який надає допомогу РФ

Україна попросила Ізраїль передати інформацію щодо військової допомоги Ірану для Путіна.

ЗМІ: Україна звернулася до Ізраїлю щодо Ірану, який надає допомогу РФ

Днями ЗМІ повідомили про те, що нібито українська сторона просить Ізраїль надати наявну розвідувальну інформацію щодо військової допомоги, яку Іран зараз активно надає Росії.

Насамперед йдеться саме про дрони-камікадзе, які РФ вже застосовує у війні проти України, інформує ресурс Axios.

Відомо, що Іран поставив РФ багато безпілотників, включаючи і дрони-камікадзе "Шахед-136", які у Росії називають "Герань-2". Повідомляється, що на деяких ділянках фронту іранські дрони забезпечили ЗС РФ деяку перевагу.

Журналіст Барак Равід повідомляє, що у Києві побував заступник гендиректора МЗС Ізраїлю Симона Хальперін. Вона провела зустріч із спеціалістом із Близького Сходу Максимом Субхом.

За словами Субха, Київ очікує від Ізраїлю інформацію щодо Ірану та військової допомоги РФ, а також попросив уряд країни засудити вторгнення РФ і заразом почати постачати в Україну військову допомогу.

Тим часом Словенія готова передати Україні 28 танків М-55S, які свого часу модернізували представники ізраїльського концерну "Ельбіт Маарахот".

Саме вони встановили на танках сучасні 105-мм гармати, новітню броню та комп'ютери для коригування вогню.

Також стало відомо, що Ізраїль може передати Україні технології, які дозволяють боротися з іранськими дронами-камікадзе.

Як заявили у прес-службі ОК "Південь", дрони зазвичай летять на завдання парами. Якщо один збиває ППО, то другий може завдати удару як по головній цілі, так і по іншій.

Раніше ми повідомляли, що під час звільнення Херсонщини та Донбасу українські захисники змогли захопити дуже цінні трофеї у вигляді танків "Т-80" і "Т-90".

Нагадаємо, російське військове командування вимагає від своїх солдатів повернути всі раніше втрачені в Україні території.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини