21 вересня 2022, 13:19

Данилов розсекретив план Путіна у рамках введеної часткової мобілізації у РФ

Олексій Данилов блискуче описав шлях, який незабаром пройдуть усі росіяни, які підпадають під указ Путіна про мобілізацію.

Данилов розсекретив план Путіна у рамках введеної часткової мобілізації у РФ

Секретар Ради національної безпеки й оборони України назвав справжню мету оголошення главою Кремля часткової мобілізації у Росії. План диктатора Путіна полягає в утилізації громадян РФ.

Про це Данилов написав на своїй сторінці у Twitter.

"План Путіна "Бермудський трикутник" – комплексна програма утилізації росіян: ухилення від мобілізації – в'язниця – ПВК "Вагнер". Далі: український фронт – ліквідація – "Біла лада"", – висловив свою думку секретар РНБО.

Тепер у РФ все стало логічно та "законно". Втік від мобілізації – сів у в'язницю, у в'язницю приїжджає Пригожин, і ув'язнений опиняється в армії.

Зазначимо, головний посібник Путіна міністр оборони Сергій Шойгу озвучував намір призвати на військову службу 300 тисяч резервістів у рамках указу диктатора.

Нагадаємо, з'явилася бурхлива реакція росіян на оголошену Путіним часткову мобілізацію – у РФ готуються до масових протестів.

Раніше хакери зламали сайт Мособленерго, розмістивши там кадри з Олексієм Даниловим, який гуляє по Червоній площі на тлі палаючого Кремля.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини