19 вересня 2022, 15:42

"На мене кидалися", – Царьов і пропаганда Кремля заговорили про "русофобію" у Криму

Зрадник України Олег Царьов поскаржився, що на нього нападали українські патріоти у Криму.

"На мене кидалися", – Царьов і пропаганда Кремля заговорили про "русофобію" у Криму

Російська пропаганда почала розганяти меседж про "русофобію" в анексованому Криму на тлі поразок російської армії в Україні. Таку думку закинули через ексдепутата Верховної Ради, колаборанта Олега Царьова в ефірі прокремлівського пропагандистського радіо "Комсомольська правда".

Уривок гучної заяви "новороса" доступний на Telegram-каналі "Україна 365".

Зрадник запевняє, що кілька разів зазнавав нападів з боку шанувальників України на території Криму, який уже 8 років перебуває під російською окупацією.

"Так і є… Я йду зі своїм обличчям, не чужим, набережною. У мене було кілька випадків, коли на мене кидалися озвірілі українофіли з гаслами", - повідомив Царьов.

Він також запевняє, що нещодавно бачив у Криму якогось лисого великого чоловіка, на потилиці якого витатуйовано Герб України – тризуб. Ця заява викликає великі сумніви. Жителям Росії та окупованих нею територій загрожують розправи та величезні кримінальні терміни не лише за вияв симпатій до України, а й за осуд так званої "спецоперації".

Слова Царьова викликають багато запитань. Не виключено, що кремлівська пропаганда розпочинає інформаційну кампанію про русофобію на території Криму. Це може бути, наприклад, підготовка до здачі півострова Україні після поразки у війні.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що Царьов зламався: нововорець публічно закликає до розправ над росіянами.

Ми також писали, що Царьов засумував на тлі поразок російської армії у війні з Україною.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини