19 вересня 2022, 08:00

Стратегічний провал: Путін зазнає невдачі з усіх цілей в Україні – британський адмірал

Стратегічна помилка Путіна розпочати війну в Україні призвела до стратегічних наслідків, упевнені у британській армії.

Стратегічний провал: Путін зазнає невдачі з усіх цілей в Україні – британський адмірал

Президент Російської Федерації Володимир Путін, який припустився стратегічної помилки, коли зважився на повномасштабне військове вторгнення в Україну, зазнає невдачі по всіх своїх цілях щодо Української держави та зрештою скочується до стратегічного провалу.

Таку думку озвучив голова Комітету начальників штабів Великобританії адмірал Тоні Радакін у бесіді з ВВС.

Високопоставлений британський військовий нагадав, що російський диктатор хотів захопити Київ, але був змушений піти й з інших окупованих в Україні територій, мав намір послабити НАТО, але Північноатлантичний альянс став міцнішим за рахунок приєднання до нього Швеції та Фінляндії.

Адмірал також звернув увагу, що ЗС РФ завжди стикалися з нестачею особового складу та проблемами з військовою технікою. ВСУ, навпаки, виявляють мужність й ефективно протистоять агресору, чим заслуговують на підтримку з боку міжнародних партнерів.

Водночас співрозмовник вважає, що війна в Україні затягнеться.

Нагадаємо, американська розвідка вважає, що Путіну після поразок російської армії у Харківській області доведеться переглянути цілі своєї "спецоперації" в Україні. У Вашингтоні впевнені, що Кремлю не вдасться реалізувати свої початкові плани.

У свою чергу, у британській розвідці зазначають, що після провалу на Харківщині Росія спробує зміцнити оборону по всій лінії фронту, але не має для цього достатніх ресурсів.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини