5 вересня 2022, 15:09

Росія кинула полонених із Донбасу – дружини окупантів дали інтерв'ю ВВС

Родичі "мобілізованих" в ОРДЛО, які згодом потрапили в український полон, б'ють на сполох і скаржаться на Росію.

Росія кинула полонених із Донбасу – дружини окупантів дали інтерв'ю ВВС

Дружини полонених бойовиків "ЛНР" дали інтерв'ю ВВС. Вони заявили, що Росія покинула їхніх чоловіків в українському полоні та не хоче обмінювати. Змінюють лише полонених росіян, а "мобілізовані" з Донбасу нікому не потрібні.

Країна-агресор продовжує діяти у найкращих традиціях гасла "своїх не кидаємо".

Жінки визнають, що Україна провести обмін готова. Саме російська сторона відмовляється рятувати тих, кого сама й відправила на війну. Відео опублікував на Youtube журналіст і блогер Денис Казанський.

"Він мені дзвонить та каже, що їх вивозять по 5 разів на день на обмін, але їх не забирають.

Наші хлопці вже 5 місяців не потрапляють у жодний обмін.

Скаржилася у всі інстанції, писала до Міноборони РФ, Путіна. Результатів жодних", - скаржаться дружини окупантів із Донбасу.

"Вкотре підтверджується те, про що я весь час пишу: жителі Донбасу для РФ є людьми другого сорту. Це витратний матеріал, який не шкода", - зазначає Казанський.

Він попереджає любителів "руського світу" з Луганська та Донецька, що країна-агресор Росія пожертвує ними без жалю за першої ж нагоди, кине у біді та не врятує, "бо для Москви вони завжди залишаться українцями", пояснює блогер.


Повідомлялося, що у Росії дружина полоненого російського солдата вийшла з плакатом до мерії. Вона стала першою, хто наважився на це за півроку війни проти України.

Раніше "відмовників" ЗС РФ кинули "на підвал" під Луганськом. Матері та дружини окупантів почали говорити.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини