2 вересня 2022, 09:56

"Ми цілком маємо право", – Подоляк розповів, як саме Україна звільнятиме захоплені території та Крим

В ОП попередили російських військових злочинців, що на окупованих територіях їх активно будуть "смажити" з HIMARSів.

"Ми цілком маємо право", – Подоляк розповів, як саме Україна звільнятиме захоплені території та Крим

Україна витравить ворога з усіх захоплених міст і населених пунктів, включаючи Крим.

Радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк поділився планами з деокупації в ефірі проекту "Freeдом", який транслювався на YouTube.

За його словами, Збройні сили крок за кроком просуватимуться всередину захоплених росіянами територій, заходячи та методично знищуючи техніку та живу силу путінської армії. Кримський півострів, де РФ у 2014 році провела псевдореферендум про "приєднання", не буде винятком. Звідти загарбників також виб'ють до останнього.

"Ми цілком маємо право проводити деокупацію (у Криму - ред.) так само, як у Херсонській області... Усе вирішуватимуть тільки HIMARSи, гаубиці 155 мм і наші блискучі ЗС", - твердо заявив Подоляк.

Він зазначив, що на цьому етапі протистояння українські захисники працюють над тим, щоб максимально ефективно зруйнувати все забезпечення росармії, розірвати зв'язки між оперативно-політичним керуванням і військовими частинами.

Нагадаємо, після нової заяви Путіна Подоляк сказав: "Україна буде місцем безславного фіналу для Росії".

Раніше радник ОП розмістив запобіжний пост, звернений до мешканців українського Криму з метою запобігання ймовірним жертвам серед мирних громадян.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини