2 вересня 2022, 08:09

"Ми не повинні узгоджувати..." – Данилов про застосування ЗСУ далекобійної зброї

Україна не обговорюватиме ні з ким питання про те, як і яким способом повертатиме свої загублені території.

"Ми не повинні узгоджувати..." – Данилов про застосування ЗСУ далекобійної зброї

Напередодні секретар РНБО Олексій Данилов дав зрозуміти, що тільки Київ прийматиме рішення, яким чином Україна поверне під свій контроль усі втрачені території. Це стосується не лише Донбасу, а й Криму.

Данилов дав інтерв'ю Наталі Мосійчук, у якому приділив увагу питанню застосування ЗСУ далекобійної зброї.

Секретар РНБО дав відповідь на запитання, чи Київ узгоджував повернення окупованих Донбасу та Криму з Британією, США, Польщею та Німеччиною.

Данилов дав зрозуміти, що якби йшлося про застосування далекобійної зброї з боку ЗСУ проти території РФ, то тоді Київ узгоджував би кожен крок. А оскільки йдеться про українські території, то Київ не узгоджуватиме свої дії із Заходом.

При цьому урядовець наголосив, що Крим завжди був і залишається територією України, незважаючи на "референдум" у 2014 році.

При цьому на сьогодні головне завдання України не лише відвоювати втрачені території, а й запустити процес деколонізації самої РФ, адже деякі захоплені нею території вже починають "розхитуватися".

Глава Міноборони України Резніков також дав зрозуміти, що далекобійна зброя Україна може використовуватися виключно лише у межах своєї території, включаючи Крим і Донбас.

Раніше ми повідомляли, що 1 вересня на Херсонському напрямку ЗСУ ліквідували 102 окупанти та знищили понтонний міст у районі Козацького.

Нагадаємо, сенатор Клінцевич у 2019 році повністю повторив риторику Гітлера від 1939 року, коли виправдовував напад Берліна на Польщу.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини