25 серпня 2022, 12:52

Подоляк про те, чому війну з Росією необхідно "закінчити правильно"

Переговори з РФ щодо припинення війни не вигідні не лише Україні, а й Європі.

Подоляк про те, чому війну з Росією необхідно "закінчити правильно"

Таку думку висловив радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк. За його словами, тимчасове перемир'я з РФ - це продовження агресії з боку окупанта.

В інтерв'ю німецькому виданню Bild Подоляк заявив, що РФ хоче відновити переговорний процес, щоб зафіксувати тимчасове перемир'я. Насправді це означає, що війна не припиниться, а буде невеликий перепочинок для окупантів.

За цей час у Кремлі продумають нові плани щодо України. Якщо укласти перемир'я зараз, то війна продовжиться, але вже на іншому етапі.

Якщо війна повністю не припиниться, то багато громадян, які залишили країну, не поспішатимуть повернутися на батьківщину. Також західні інвестори не вкладатимуть свої фінанси в економіку України.

Перемир'я - це як "сіра зона", яка тиснутиме на саму Європу. Лідерам ЄС не буде вигідно інвестувати кошти у відновлення, знаючи, що війна ще не закінчена.

Якщо піти на поступки РФ у плані перемир'я, то у Кремлі почнуть зухваліше діяти на політичному та дипломатичному фронті.

За стіл переговорів можна буде сісти лише тоді, коли сама РФ зрозуміє, що їй не вдасться дотиснути Україну військовим шляхом, а отже немає іншого виходу, як сісти за стіл переговорів.

Подоляк заявив, що через довгу війну в Україні знижується рівень життя не лише у нашій країні, а й країнах ЄС. І якщо Європа не хоче "платити весь час", то цю війну треба "закінчити правильно", заявив Подоляк.

Раніше Подоляк пояснив, чому країни Заходу та Україна приховують не лише зброю, яка постачається ЗСУ, а й її кількість.

Нагадаємо, на думку Подоляка, Росія намагатиметься вимагати від Заходу, щоб вони умовили Україну сісти за стіл переговорів та підписати тимчасове перемир'я.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини