19 серпня 2022, 12:12

Подоляк згадав "руську рулетку", коли озвучив думку щодо переговорів із РФ

Подоляк порівняв переговори з РФ із "руською рулеткою", коли барабан повний патронів.

Подоляк згадав "руську рулетку", коли озвучив думку щодо переговорів із РФ

Напередодні у Львові президенти України та Туреччини провели зустріч, після якої Зеленський дав добро на поновлення переговорів із РФ, але після виконання Кремлем однієї умови – виведення військ із території України.

Сьогодні, 19 серпня, радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк вирішив прокоментувати можливе поновлення переговорного процесу з РФ.

За його словами, переговори з РФ нагадують "російську рулетку", але коли барабан повний і немає жодного вільного місця. Насправді це означає, що фінал буде "фатальним" для всіх. Більше того, він не сумнівається, що попри переговори все одно РФ продовжуватиме вести війну проти України.

Саме тому на сьогоднішній день основною та головною умовою для відновлення переговорного процесу з РФ Україною називається повне виведення військ до кордонів 24 лютого 2022 року.

Під час бесіди з президентом Туреччини та Генсеком ООН глава України дав зрозуміти, що головна мета країни – повернути під свій контроль усі території, що входили до складу України на 1991 рік.

Раніше ми повідомляли, що президент Туреччини пообіцяв Зеленському передати підсумки зустрічі у Львові главі Кремля.

Нагадаємо, Зеленський чудово розуміє, що усі війни закінчуються за столом переговорів. Він готовий відновити діалог із РФ, але під час виконання Москвою однієї умови.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини