18 серпня 2022, 10:49

Кулеба озвучила відповідь гендиректора МАГАТЕ щодо делегації на ЗАЕС

Гендиректор МАГАТЕ Рафаель Гроссі готовий особисто очолити делегацію для перевірки Запорізької АЕС.

Кулеба озвучила відповідь гендиректора МАГАТЕ щодо делегації на ЗАЕС

Напередодні Гроссі дав зрозуміти главі МЗС України, що особисто він готовий відвідати Запорізьку АЕС, щоб упевнитися в її роботі та безпеці для оточуючих.

Новину про Гроссі підтвердив на своїй сторінці у Twitter Дмитро Кулеба.

Він запевнив, що гендиректор МАГАТЕ готовий особисто очолити делегацію, яка прибуде до ЗАЕС,

У Києві наголосили, що місія на ЗАЕС необхідна, щоб переконатися у відсутності загрози ядерної безпеки.

Ще 11 серпня президент України заявив, що крилаті ракети, які РФ випускає по Україні, постійно пролітають над ЗАЕС і летять дуже низько. Не виключено, що у Москві готові спровокувати найбільшу в Європі радіаційну аварію.

Відомо, що окупанти мілітаризують Запорізьку АЕС. З її території вони обстрілюють Нікополь, Марганець й інші райони Дніпропетровщини. Також російські війська обстрілюють і саму станцію, стверджуючи, що це роблять ЗСУ з території Нікополя.

Тим часом у Міноборони РФ стверджують, що вже завтра, 19 серпня, під час візиту Генсека ООН до України Київ нібито планує обстріл території ЗАЕС із Нікополя. Насправді це означає одне, що рашисти завтра знову обстрілюватимуть електростанцію.

Раніше ми повідомляли, що 16 серпня робочі ЗАЕС відключили один із трьох працюючих енергоблоків, щоб не стався витік радіації.

Нагадаємо, 13 серпня окупанти підігнали до ЗАЕС "Пион". В українській розвідці не відкидають чергової провокації з боку окупантів.

ВАЖЛИВО ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини