17 серпня 2022, 15:37

"Африка..." – Казанський про нове відео про життя у зруйнованому Маріуполі

На відео велика кількість пенсіонерів і людей середнього віку, які стоять у чергах за безкоштовною кашею від російської окупаційної адміністрації.

"Африка..." – Казанський про нове відео про життя у зруйнованому Маріуполі

У соціальних мережах з'явилося відео зі зруйнованого Маріуполя, де люди, які залишилися у місті, змушені виживати, простоюючи у чергах за роздачу безкоштовної каші та води від російської окупаційної адміністрації.

Відео на камеру мобільного телефону зняв один із очевидців, після чого воно розійшлося у соціальних мережах.

Кадри публікує телеграм-канал "Україна 365".

На відео можна помітити велику кількість пенсіонерів і людей середнього віку, рідне місто яких було зруйноване штурмом і бомбардуваннями російської армії під час вторгнення навесні цього року. Кашу розсипають по тарілках із польових кухонь і величезних тазів, які стоять прямо під сонцем без дотримання санітарних правил і норм.

Маріуполь як одне з найуспішніших міст України останніх років мав річний бюджет розвитку на кілька мільярдів гривень, проте зараз стоїть у руїнах. Населення міста зменшилось у рази. Частину людей силоміць вивезли до Росії, включаючи дітей.

"Черги за їжею та водою у звільненому від цивілізації Маріуполі. Африка..." - коментує відео у своєму телеграм-каналі журналіст і блогер Денис Казанський.

На відео можна побачити, що люди стоять у чергах на тлі зруйнованих багатоповерхівок. Обвалені стіни нависають просто над людьми.

"Окупований Маріуполь. Ось і весь "руський світ". Черги під дощем і у спеку за ложкою каші, полювання за водою на тлі зруйнованих будинків. Більше російські "визволителі", які позбавили мешканців нормальних умов існування, запропонувати нічого не можуть", - зазначено у коментарі до відео.

Обрана влада Маріуполя попереджає, що найближча зима обернеться гуманітарною катастрофою для міста, де не буде тепла та відсутня централізована подача води.

Раніше Петро Андрющенко розповів про перші прояви партизанщини у Маріуполі.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини