16 серпня 2022, 12:47

Перша реакція української сторони на вибухи у Джанкої, де досі детонують боєприпаси

У Зеленського нагадали, яким має бути вільний від російських окупантів Кримський півострів.

Перша реакція української сторони на вибухи у Джанкої, де досі детонують боєприпаси

На військових об'єктах військ РФ у Джанкойському районі Криму ранок не задався. Після потужного вибуху спалахнула пожежа у військовій частині із подальшою детонацією снарядів. Також спалахнула електропідстанція. Залізничне сполучення з тимчасово захопленою Херсонською областю розірвано через пошкодження залізничного полотна.

В Офісі президента України нагадали, що окупований російськими військами Крим – це завжди смертельна небезпека для військових злочинців із РФ. На них там чекає лише демілітаризація.

Першим з українського боку сьогоднішні вибухи у Криму прокоментував радник голови ОП Михайло Подоляк.

"Ще раз нагадаю, що Крим нормальної країни - це про Чорне море, гори, відпочинок і туризм. А окупований російськими бойовиками Крим - це про вибухи складів і зростання смертельної небезпеки для загарбників і злодіїв", - написав він у своєму Twitter.

При цьому Подоляк не став ні підтверджувати, ні заперечувати причетність українських військових до подій в Азовському.

Водночас у країні-агресорі навідріз відмовляються навіть припускати, що це міг бути удар ЗСУ. У Міноборони РФ знову списують НП на "головотяпство", яке призвело до "випадкового займання".

Повідомлялося, що у місцевих кримських пабликах бурхливо обговорюється подія, спостерігаються панічні настрої. Люди екстрено почали збиратися на місяць-другий у "відпустку" на територію РФ. Охочих залишити Крим стає дедалі більше.

Раніше з'явилися кадри моменту вибуху у Криму під Джанкоєм, де піднявся у повітря гігантський стовп вогню, а боєприпаси розліталися на кілометри.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини