16 серпня 2022, 08:01

Подоляк озвучив тривожний прогноз щодо Запорізької АЕС: "Безпека під загрозою"

Радник голови ОПУ Михайло Подоляк не зміг стримати емоцій, коли розповідав про ситуацію на Запорізькій атомній станції.

Подоляк озвучив тривожний прогноз щодо Запорізької АЕС: "Безпека під загрозою"

Український політтехнолог Михайло Подоляк, відповідаючи на питання ведучого програми "Гроші", висловив свою думку щодо навислої загрози над Україною через те, що є ризик аварії на ЗАЕС. На думку політичного діяча, передбачити дії окупантів неможливо, а про їхній низький інтелект і малограмотність можна судити з того, як вони поводилися у Чорнобильській зоні.

Інтерв'ю Михайла Подоляка для програми "Гроші" можна переглянути на каналі YouTube.

"Це реально системна проблема. Це не проблема наказів, які по лінії бойовиків російської армії можна віддати. Вони зовсім не розуміють, що таке атомна енергетика", - прозвучало від українського політтехнолога у відповідь на запитання про те, що зараз відбувається на ЗАЕС.

Після того Михайло Подоляк доповнив вищесказане аргументами на користь того, що ризик катастрофи на Запорізькій атомній станції дуже високий: "Ось вони зайшли та захопили атомну станцію. Вони настільки дурні, що можна побоюватися просто ексцесів виконавців. Безпека під загрозою".

Радник глави Офісу президента України пояснив, наскільки високою є ймовірність техногенної катастрофи на Запорізькій АЕС: "Ми це розуміємо, що вони, з одного боку, роблять це цілеспрямовано, але, з іншого боку, ризики у багато разів більші, ніж ми собі можемо уявити. Чому? Тому що це дуже малоосвічені люди навіть на рівні полковників і генерал-майорів, це маса, яка може прийти та з інтересу натиснути "Не натискай лише червону кнопку"".

Раніше Подоляк назвав терміни, за які "невелика детонація" охопить усі військові склади РФ.

Також Подоляк сказав, у яку саме частину Запорізької АЕС РФ намагається потрапити.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Алина Романенко

Останні новини