11 серпня 2022, 08:18

Арестович озвучив можливу дату звільнення Херсона, назвавши необхідні передумови

ЗСУ можуть за два місяці звільнити від рашистів окупований Херсон, упевнений радник голови Офісу президента України Олексій Арестович.

Арестович озвучив можливу дату звільнення Херсона, назвавши необхідні передумови

Учора, 10 серпня, радник глави Офісу президента України Олексій Арестович зізнався, що українські захисники можуть звільнити Херсон від окупації протягом двох місяців.

В інтерв'ю Дмитру Гордону він заявив, що ЗСУ зараз детально вивчають ритміку окупантів, які ще недавно були перекинуті на Південнобузький напрямок з Донбасу. Він нагадав, що на лівому березі Дніпра знаходиться 20 БТГ, а на правий було перекинуто підкріплення у вигляді 15 БТГ. Все залежить від лівого берега. Окупанти можуть посилити свої сили на Херсонському напрямку, так і на Запорізькому.

За словами Арестовича, в ідеалі одна БТГ налічує від 650 до 700 осіб. Однак ті, що РФ стягнула на Південнобузький напрямок, "биті" та налічують максимум до 500 військовослужбовців.

Якщо все піде гладко, то за два місяці можна вибити окупантів із Херсона.

Також Арестович озвучив свою позицію щодо кандидата у президенти України. Він готовий подати свою кандидатуру, але якщо на другий термін не висуватиметься Зеленський.

Він зізнався, що зараз він не відокремлює себе від президента та його рейтинг зараз — це і рейтинг Зеленського. Головне завдання на посаді глави України — зробити людину щасливою, заявив радник голови ОП.

Раніше ми повідомляли, що ЗСУ на Південнобузькому напрямку ліквідували 41 рашиста та знищили три командні пункти.

Нагадаємо, Арестович поділився своєю думкою щодо дружніх відносин між президентами РФ і Туреччини.

ВАЖЛИВО ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини