30 липня 2022, 19:03

Верещук анонсувала обов'язкову евакуацію з Донецької області

Влада України планує евакуювати з Донеччини як мінімум 200-220 тисяч місцевих жителів.

Верещук анонсувала обов'язкову евакуацію з Донецької області

Керівництво України готує обов'язкову евакуацію місцевого населення із підконтрольних Києву територій Донецької області. Причина - неможливість організувати опалювальний сезон на цих територіях за умов артилерійських, авіаційних і ракетних ударів з боку Російської армії.

Відповідну заяву зробила віце-прем’єр Ірина Верещук в ефірі телемарафону.

За словами урядовця, ворог продовжує знищувати критично важливу інфраструктуру регіону. Через безперервний обстріл у комунальних служб немає можливостей відновити пошкоджені об'єкти, у тому числі відремонтувати газопроводи. Таким чином, тепла на Донеччині у зимовий період очікувати не доводиться, наголосила віце-прем'єр.

Верещук повідомила, що з регіону доведеться евакуювати щонайменше 200-220 тисяч місцевих мешканців. При цьому люди матимуть можливість відмовитися від евакуації письмово, взявши на себе всю відповідальність за наслідки перебування на цих територіях.

Крім того, евакуація можлива у Запорізькій області, 65% якої немає газопостачання, додала віце-прем'єр.

Нагадаємо, у ранковому зведенні Генштабу ЗСУ йдеться, що минулої доби російські війська вели штурмові дії у районі Бахмута, Мар'їнки, Авдіївки та селища Піски. Противник не залишає надії вийти на адміністративні кордони Донецької області.

Раніше у британській розвідці повідомили, що російська армія намагається вести наступальні дії на чотирьох позиціях у районі Харківської, Луганської та Донецької областей.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини