29 липня 2022, 08:20

Данилов розповів, хто та коли прийматиме рішення про удар по Кримському мосту

Кримський міст й інша інфраструктура противника перебувають під пильним контролем України.

Данилов розповів, хто та коли прийматиме рішення про удар по Кримському мосту

Україна атакує Кримський міст, що з'єднує анексований півострів із РФ, щойно з'явиться відповідне завдання та можливість.

Таку заяву зробив секретар РНБО Олексій Данилов в ефірі NTA.

За словами чиновника, у разі потреби рішення про завдання удару по вказаному інфраструктурному об'єкту прийматимуть військові. Данилов запевнив, що Кримський міст й інші об'єкти противника перебувають під пильною увагою української сторони.

"Щойно будуть необхідність, можливість і завдання, все буде зроблено", - наголосив співрозмовник.

Крім того, Данилов прокоментував потенційні загрози Україні, які можуть виходити з Білорусі. Чиновник заявив, що на сьогоднішній день вже немає жодної білоруської армії, оскільки республіка фактично окупована Російською Федерацією.

"Білорусь вже в окупації, вона не контролює свій простір", - заявив співрозмовник, реагуючи на ракетні удари по Україні з білоруської території.

Секретар РНБО додав, що влада України добре поінформована про події, що відбуваються у Білорусі, та чудово усвідомлює всі загрози, які можуть виходити з цієї країни.

Раніше Данилов опублікував у соцмережах колаж із Кримським мостом, що вибухає, арочний проліт якого у кігтях забирає сокіл.

У свою чергу, радник керівника ОП Олексій Арестович повідомив, що міст через Керченську протоку буде ціллю для ЗСУ, як тільки в українських військових з'явиться "технічна можливість" для знищення цього об'єкта.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини