29 липня 2022, 07:32

У Раді Федерації РФ назвали можливі терміни анексії захоплених в Україні територій

У російському парламенті припускають розгляд питання приєднання захоплених територій восени цього року.

У Раді Федерації РФ назвали можливі терміни анексії захоплених в Україні територій

У Радфеді РФ припускають, що питання анексії захоплених в Україні територій може бути розглянуте російським парламентом восени.

Відповідну заяву зробив член верхньої палати парламенту країни-агресора Андрій Клішас у своєму Telegram-каналі.

Російський сенатор припустив, що розгляд приєднання окупованих українських територій до Росії буде "найважливішим завданням осінньої сесії".

На початку липня голова Ради Федерації РФ Валентина Матвієнко заявила про готовність верхньої палати російського парламенту розглянути питання анексії Донбасу й інших захоплених регіонів України після того, як на цих теренах пройдуть "референдуми".

Нагадаємо, російські ЗМІ писали про нібито прийняте політичне рішення Кремля включити так звані "ДНР" і "ЛНР" до складу РФ, тоді як за іншими тимчасово окупованими територіями України остаточного рішення ще немає.

Крім того, російські ЗМІ повідомляли про плани адміністрації Путіна створити новий федеральний округ у складі РФ, до якого увійдуть усі окуповані в Україні території.

У свою чергу, Bloomberg писав, що у Кремлі прагнуть організувати так звані "референдуми" на захоплених територіях до середини вересня.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини