21 липня 2022, 13:49

"Путін хоче замазати "партнера" кров'ю", – Подоляк окреслив похмурі перспективи Лукашенка

Михайло Подоляк вважає, що Володимир Путін відчуває палке бажання втягнути Олександра Лукашенка у війну з Україною, щоб у результаті не опинитися на трибуналі історії на самоті.

"Путін хоче замазати "партнера" кров'ю", – Подоляк окреслив похмурі перспективи Лукашенка

Радник керівника Офісу президента України Михайло Подоляк висловив оригінальну думку щодо Путіна та Лукашенка. На його думку, російський диктатор уже усвідомлює, що з кожним днем він наближається до неминучої поразки. Він уже не має ні репутації, ні друзів, ні підтримки, ні майбутнього. "Росія закріплюється у статусі країни-терориста та міжнародного ізгоя, і в Москві не хочуть насолоджуватися поразкою й огидним статусом наодинці. Для цього є лише один спосіб - замазати "партнера" кров'ю", - написав Подоляк у своєму Telegram-каналі.

Також український політик нагадав, що Білорусь – це не лише Лукашенко та наближені до нього генерали, а ще й десятки тисяч усвідомлених людей, які хочуть жити у нормальній країні, а не у виправній колонії. Також це тисячі білоруських громадян, які залишили рідні будинки лише тому, що не хотіли жити у трудовому таборі із заклеєними ротами.

За словами Подоляка, саме від білорусів залежатиме, якою увійде в історію країна Білорусь. Ніколи не пізно зробити правильне рішення та бути героїчним народом. Для цього потрібно лише сказати тверде "ні" путінській чумі та вибрати бік добра, підтримавши вільну Україну.

Наприкінці посту Михайло Подоляк залишив посилання на відео, в якому білоруси й українці звернулися до військовослужбовців армії Республіки Білорусь із проханням не виконувати злочинних наказів свого керівництва, бо це обернеться величезною трагедією не лише для українського, а й для білоруського народу.

Нагадаємо, Михайло Подоляк розповів, як РСЗВ NIMARS змінили картинку війни на користь України: "Це суттєво налякало РФ".

Раніше Михайло Подоляк заявив, що Москва хоче позбавити режим Олександра Лукашенка надійної опори, тому намагається втягнути його у пряму війну з Україною.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини