19 липня 2022, 08:25

"Путін хоче не тільки знищити Україну", – Кулеба назвав таємну мету Росії

Дмитро Кулеба впевнений, що Володимир Путін хоче досягти кризи в Європі й опустити рівень життя там до російського.

"Путін хоче не тільки знищити Україну", – Кулеба назвав таємну мету Росії

18 липня глава МЗС Дмитро Кулеба дав зрозуміти, що Володимир Путін має й інші цілі, крім знищення України. Війною, яку він розпочав 24 лютого, президент Росії хоче зруйнувати життя Європи, запустивши кризу. Він продовжуватиме шантажувати ЄС газом і нафтою, стимулюючи інфляцію та зростання цін, одночасно забиваючи голови європейців брехнею про Україну. Путін бажає, щоб у Європі жили так само погано, як у Росії.

Впевненість у цьому Дмитро Кулеба висловив у зверненні, опублікованому на сайті МЗС України.

Головний дипломат України впевнений, що Путін намагається дестабілізувати економіки країн Європи, а це, у свою чергу, підірве довіру населення до влади, підвищивши підтримку радикальних груп.

Дмитро Кулеба закликав не демонструвати слабкість перед РФ, адже якщо вона її відчує, то наслідки будуть найгіршими, що можна уявити. Міністр вважає, що у майбутній тиждень - два на міжнародній політичній арені з'являться чергові проросійські політики, які будуть умовляти "дати Путіну те, чого він хоче, щоб він залишив Європу у спокої".

Кулеба не уточнив, чого хоче загарбницька Росія: частину України, усі її території чи навіть знищення країни, але давати президенту країни-окупанта бажаного ніхто не має наміру.

Нагадаємо, ще 13 липня Дмитро Кулеба назвав мету України відновлення територіальної цілісності.

Раніше, 1 липня, міністр звертався до Міжнародного суду ООН, надавши докази геноциду, який Росія влаштувала в Україні.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Павел Приходько

Останні новини