28 червня 2022, 07:55

Після ракетного удару по ТЦ у Кременчуці Зеленський назвав окупантів "відмороженими терористами"

Президент назвав атаку по ТЦ "Амстор" у Кременчуці найзухвалішим терактом в історії Європи.

Після ракетного удару по ТЦ у Кременчуці Зеленський назвав окупантів "відмороженими терористами"

Володимир Зеленський відреагував на ракетну атаку армії РФ по ТЦ у Кременчуці 27 червня, заявивши, що це зробили "відморожені терористи". Президент наголосив, що таким нелюдям "немає місця на Землі", за його словами, ракетний удар не був випадковим: солдати Путіна цілили саме у торговий центр.

Про це глава держави заявив у відеозверненні, опублікованому у Telegram-каналі "Українського Діалогу".

Український лідер закликав світ визнати Росію державою-терористом, адже вона здійснила найзухваліший терористичний акт в історії Європи.

Володимир Зеленський попросив українців спускатися в укриття, щойно почують сигнал тривоги. Він додав, що вже звернувся до США, щоб вони визнали РФ державою-терористом. У Сенаті США вже є відповідна резолюція, а рішення ухвалить Держдеп.

Глава держави нагадав, що Росія вже випустила Україною майже 2800 ракет. 27 червня удар був не лише по Кременчуку, а й по Харківській області, внаслідок чого загинуло п'ятеро людей.

Нагадаємо, дві ракети потрапили до ТЦ "Амстор" у Кременчуці о 15:43, за кілька хвилин після повітряної тривоги, відомо про щонайменше 13 загиблих.

Раніше у ВСУ повідомляли, що російські окупанти вдарили по ТЦ ракетами "X-22", їх випустили з бомбардувальника "Ту-22 М3" над Курською областю.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Павел Приходько

Останні новини