27 червня 2022, 07:45

Резніков закликав демілітаризувати європейську частину Росії

Міністр оборони уточнив, що глибину та параметри демілітаризації країни-агресора мають визначити фахівці.

Резніков закликав демілітаризувати європейську частину Росії

Відновлення діалогу між цивілізованим світом і РФ можливе лише після демілітаризації як мінімум європейської частини Росії. Тільки такі дії можуть забезпечити довгостроковий мир на континенті.

Відповідну думку озвучив голова Міноборони України Олексій Резніков на своїй сторінці у Facebook.

Глава оборонного відомства уточнив, що глибину та параметри демілітаризації держави-окупанта мають визначити фахівці.

Чиновник повідомив, що останні ракетні удари російської армії по населених пунктах України відбувалися з акваторій Чорного та Каспійського морів, а також з повітряного простору Білорусі - республіки, яка продовжує вдавати, що вона нейтральна сторона у російсько-українському конфлікті.

У зв'язку з цим міністр закликав Захід забезпечити Україну сучасними системами протиповітряної та протиракетної оборони, а також посилити санкційну політику щодо Росії, щоб позбавити країну-агресора можливості виробляти нову високотехнологічну зброю. Глава оборонного відомства нагадав, що багато складових у російських крилатих ракетах вироблено у країнах Північноатлантичного альянсу.

Нагадаємо, у неділю Росія завдала масованого ракетного удару по українських містах, зокрема, під обстріл потрапили Київ і Харків.

У МВС України вважають, що таким чином РФ спробувала помститися за рішення "Великої сімки" запровадити ембарго на російське золото. Крім того, Кремль незадоволений словами прем'єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона, який застеріг від пошуку "поганого миру" з Москвою.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!


Автор: Артем Малиновский

Останні новини