21 червня 2022, 22:45

"Воювати чи працювати для фронту", - Шмигаль заявив про залучення безробітних до громадських робіт

Після 30 днів реєстрації у Центрі зайнятості виплати нараховуватимуться за умови участі у громадських роботах.

"Воювати чи працювати для фронту", - Шмигаль заявив про залучення безробітних до громадських робіт

Люди, які залишилися без роботи, залучатимуться до громадських робіт. Перспективи для українських безробітних озвучив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Відповідно до постанови Кабінету міністрів, якщо безробітний, зареєстрований у Центрі зайнятості, не працевлаштовується протягом тридцятиденного періоду, він може бути залучений до участі у громадських роботах. Його можуть задіяти у будівництві, розборах завалів, благоустрої ЖКГ, проведенні ремонтних чи сільськогосподарських робіт.

"Ми постаралися фактично прибрати можливість, що дозволяє людям отримувати державні кошти та при цьому відмовлятися від роботи. Зараз, в умовах воєнного часу, Україна просто не має ресурсної можливості. Громадяни повинні або вставати на захист Батьківщини, або працювати для перемоги", - наголосив Шмигаль.

Раніше повідомлялося, що глава Кабінету міністрів надав дані про джерела коштів, які будуть використовуватися для відновлення країни.

Відомо, що Джо Байден висловив готовність дати дозвіл на передачу конфіскованих російських активів у рахунок допомоги Україні на відновлення.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Ольга Пилипенко

Останні новини