17 червня 2022, 13:11

В Україні сьогодні буде запущено процес скасування безвізу з Росією – джерело

На рівні Кабміну України готують перше рішення щодо запровадження візового режиму з країною-агресором РФ.

В Україні сьогодні буде запущено процес скасування безвізу з Росією – джерело

Розмови про запровадження візового режиму з РФ йдуть з моменту окупації Росією українських територій у 2014 році. Через 8 років цьому процесу у Києві дано реальний старт.

Про це у п'ятницю, 17 липня, написало видання ZN.UA з посиланням на джерела, близькі до українського уряду. Про це інформує політичний ТГ-канал "Вертикаль".

Зазначається, що ще наприкінці травня президент України Володимир Зеленський доручив прем'єр-міністрові Денису Шмигалю розробити питання запровадження візового режиму між нашою країною та державою-окупантом. Глава держави публічно заявив, що це хороша ідея і вона має втілитись у життя.

"У мене сьогодні достатньо можливостей", - сказав тоді Зеленський.

Згідно з останньою інсайдерською інформацією, сьогодні у Кабінеті міністрів України має бути розпочато процес запровадження візового режиму з Російською Федерацією. На обговорення у Парламенті таку ініціативу буде піднято вперше. Рішення не змусить довго чекати.

Раніше у Верховній Раді запропонували повністю розірвати відносини України із режимом Лукашенка.

Також повідомлялося, що Італія стає недоступною для росіян: їм відмовлено у візах.

Нагадаємо, минулого року пропагандистка Скабеєва заявила про розрив дипломатичних відносин із Києвом після слів Зеленського про Путіна.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини