17 червня 2022, 07:58

Муждабаєв висловив несподівану думку щодо Кримського мосту: "Він повинен мати конкретні наслідки..."

Журналіст і блогер Айдер Муждабаєв відповів на важливі для українців питання, висловивши свою авторитетну думку щодо удару по Кримському мосту.

Муждабаєв висловив несподівану думку щодо Кримського мосту: "Він повинен мати конкретні наслідки..."

Ведуча телеканалу "Прямий" у діалозі з Айдером Муждабаєвим поцікавилася його точкою зору з приводу Кримського мосту: підірвати або залишити його для добровільного відступу армії РФ з Криму до Росії, на що заступник генерального директора першого кримськотатарського телеканалу ATR спершу сказав: 

"Не треба нервувати мене та кримчан. Усі думали, що його не потрібно нервувати, і що? Він зупинився? Ні. Так і на Заході думали. І у нас. Отже це взагалі помилкова думка – не нервувати Путіна. Вона не працює".

Інтерв'ю Айдера Муждабаєва для телеканалу "Прямій" можна переглянути на YouTube.

"Щодо Кримського мосту так званого. Це, до речі, путінська назва. Я її не використовую. Це Керченський міст. Він, звичайно, вважається символом. Але руйнувати його чи не руйнувати - це справа виключно навіть не політичного, я наголошую, це справа військового керівництва", - висловив свою позицію щодо Кримського мосту політичний блогер.

Після цього український журналіст додав: "Будь-який акт повинен мати конкретні наслідки у рамках великого стратегічного плану. Бачите, крейсер "Москва" - це ж не просто там певна кількість тонн сталі та зброї. Це викликало такий ефект, що вони вже не підходять до наших берегів. У всьому має бути практичний сенс".

Раніше Гончаренко зробив несподіваний прогноз щодо Кримського мосту.

Нагадаємо, Коваленко пояснив, як за допомогою Кримського мосту можна "поставити ультиматум" Кремлю.

А екстрасенс Гордєєв розповів, що буде із Кримським мостом.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Алина Романенко

Останні новини