26 травня 2022, 16:25

Філатов про слова Шольца щодо війни в Україні: "Цинізм найвищого ступеня"

Філатов назвав дії Німеччини "рафінованим німецьким цинізмом, купленим брудними газовими грошима" Росії.

Філатов про слова Шольца щодо війни в Україні: "Цинізм найвищого ступеня"

Мер Дніпра Борис Філатов у різкій формі прокоментував заяву канцлера Німеччини Олафа Шольца, назвавши слова німецького політика "цинізмом найвищого ступеня".

Виступаючи на Всесвітньому економічному форумі у Давосі, глава уряду Німеччини заявив, що світ не може дозволити Путіну здобути перемогу у війні з Україною. За його словами, цивілізований світ має дати зрозуміти Москві, що досягнення миру на російських умовах неможливе.

Заява викликала різку реакцію мера Дніпра, який на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook розкритикував поведінку Німеччини та політичного керівництва країни, яка затягує постачання в Україну необхідної для ЗСУ військової техніки та зброї.

Більше того, Філатов заявив, що дії Німеччини продиктовані фінансовими й економічними інтересами співпраці з Росією, назвавши це "рафінованим німецьким цинізмом, купленим брудними газовими грошима" Росії.

Раніше ЗМІ повідомляли, що між главою МЗС України Дмитром Кулебою та міністром оборони Німеччини Крістіною Ламбрехт відбулася розмова на підвищених тонах.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини