26 травня 2022, 09:05

Зеленський дав урок історії Кісінджеру, який запропонував віддати Росії "шматок України"

Зеленський дав зрозуміти, що Україна не віддасть Росії жодного клаптя своєї землі, відповівши Генрі Кіссінджеру.

Зеленський дав урок історії Кісінджеру, який запропонував віддати Росії "шматок України"

Володимир Зеленський відповів ексдержсекретарю США Генрі Кісінджеру на пропозицію віддати Росії частину територій України та підписати мирний договір "Мінськ 3". Президент України нагадав, що у 1938 році 15-річний Генрі Кісінджер утік із Німеччини разом із сім'єю і не розповідав про те, як нібито треба домовлятися та співіснувати з нацистами Гітлера.

У заяві, опублікованій у Telegram-каналі, Володимир Зеленський нагадав, що слова Кісінджера прозвучали у той час, як в Україні гинуть десятки тисяч людей, вибухають тисячі ракет, відбуваються геноциди у Бучі, Маріуполі й інших містах.

Президент дав зрозуміти, що рашисти нічим не відрізняються від нацистів Гітлера, оскільки створюють в Україні фільтраційні центри, де катують, ґвалтують і вбивають людей. Зеленський припустив, що 98-річний Кісінджер забув, що знаходиться у Давосі, а не Мюнхені, і зараз 2022-й, а не 1938-й.

Раніше про ту ж пропозицію "західних партнерів" висловився Олексій Арестович, вказавши їм напрямок руху за допомогою нецензурних висловів.

Нагадаємо, 18 травня радник голови МВС Антон Геращенко запропонував президенту Франції Макрону віддати РФ частину своєї країни, оскільки він так хоче "зберегти Путіну обличчя".

Ще 22 квітня повідомлялося, що РФ не знає, як закінчити війну з Україною та зберегти обличчя.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Павел Приходько

Останні новини