24 травня 2022, 07:38

Зеленський назвав умову особистої зустрічі з Путіним

Президент України Володимир Зеленський заявив, що готовий зустрічатися із Володимиром Путіним виключно для припинення війни.

Зеленський назвав умову особистої зустрічі з Путіним

23 травня український лідер Володимир Зеленський заявив, що офіційний Київ більше не хоче зустрічатися з посередниками Кремля: всі російські інститути влади об'єднані виключно залежністю від рішень Путіна. У зв'язку з цим усі актуальні питання президент України готовий вирішувати лише з главою РФ.

Заява прозвучала під час виступу Зеленського в Українському домі у Давосі.

"Я, у принципі, не сприймаю будь-якої зустрічі з кимось із Російської Федерації, крім президента РФ, і у тому випадку, якщо на столі буде одне питання - припинення війни. Все. Про інше нема про що говорити", - пояснив глава України.

Також Зеленський розповів про розроблений план "Б" на випадок його вбивства. На початку повномасштабної війни цей варіант був передбачений владою, у зв'язку з цим президент, прем'єр-міністр і глава Парламенту були розділені, "щоб країна могла бути захищена навіть від таких результатів".

Нагадаємо, 17 травня Україна підтвердила заяву Москви про припинення переговорів. За словами радника голови Офісу президента Михайла Подоляка, говорити з агресором нема про що, оскільки у Кремлі не визначилися з наслідками війни.

Російська журналістка Юлія Латиніна вважає, що рішення про переговори України з РФ також прийматимуть США.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини