21 травня 2022, 21:03

Подоляк пояснив, чому "повернутись у довоєнний час не вийде" навіть після перемоги

Радник голови ОПУ Михайло Подоляк чітко, але дуже коректно відповів на запитання ведучих "Популярної політики".

Подоляк пояснив, чому "повернутись у довоєнний час не вийде" навіть після перемоги

Український політичний діяч Михайло Подоляк в ефірі російського опозиційного ресурсу висловив свою думку щодо ключових тем періоду війни. Перше, що зробив той, хто посідає 3-е місце у рейтингу 100 найвпливовіших українців за версією журналу "Фокус", прокоментував власний вислів.

Переглянути повне інтерв'ю Михайла Подоляка для "Популярної політики" можна на каналі YouTube.

Телеведуча визнала, що вона цілком на боці українського політика, але наголосила на тому, як його риторика останнім часом суттєво змінилася. На думку представниці команди Навального, заяви Михайла Подоляка про те, що слід забути про руських, звучать досить жорстко.

На це український гість спочатку посміхнувся, потім підтвердив, що це справді його слова, а далі сказав таке: "Важливо зрозуміти, що повернутися у довоєнний час, коли ми виведемо російські війська за межі території України, повернутись у довоєнний час не вийде. Щоб були такі ж відносини між Росією та Україною - це великий міф, про який хтось там думає".

Потім радник Андрія Єрмака пояснив свою думку більш детально: "Для того щоб ставлення України до сусіда свого якось почало змінюватися в якийсь бік, необхідно пройти через низку етапів. Перший етап - обов'язковий програш військовий Російської Федерації. Якщо цього програшу не буде, якщо ми почнемо грати в цю гру "Давайте сьогодні все і зупинимо", то це не призведе до оновлення політичної конструкції у самій Росії: Росія сама не зміниться. Для Росії це невигідно".

Підсумував вищесказане Михайло Подоляк фразою: "Всі ось ці кримінальні елементи, які постійно кричать і прапорцями махають російськими, ось ці всі, які сьогодні називають себе квазіорганами влади, адже вони спеціально самі так зробили, що для України вони асоціюються саме зі словом "руський". Так от на якийсь час слово "руський" повинні забути у цих регіонах, бо там іде відновлення".


Раніше Подоляк потролив Пєскова за слова про "перемогу" Росії.

Нагадаємо, Подоляк порадив представникам Кремля пройти "колективне психіатричне обстеження".

Також Подоляк назвав причину припинення переговорів із Росією.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Алина Романенко

Останні новини