19 травня 2022, 08:01

Кулеба озвучив два важливі моменти, які вважатимуться перемогою України

Повернути всі втрачені території та отримати репарації від РФ — це вважатиметься перемогою України.

Кулеба озвучив два важливі моменти, які вважатимуться перемогою України

Напередодні глава МЗС України Дмитро Кулеба озвучив два моменти, які можна вважати перемогою України у війні із Росією. До них він відніс повернення під юрисдикцію Києва всіх втрачених територій, включаючи і Крим, а також необхідно домогтися від РФ виплати репарацій.

Учора, 18 травня, Кулеба в інтерв'ю нідерландському виданню NRC озвучив головні моменти, які можна вважати перемогою України у війні проти агресора.

Міністр відразу ж наголосив, що Україна просто зобов'язана перемогти у цій війні, інакше сама країна зникне з карти Європи. Також Україна має повернути усі свої втрачені території з 2014 року. Ще Київ збирається домогтися міжнародного суду над Росією та її військами, які вчинили злочини в Україні. І останній момент - це закріпити курс України на входження до складу ЄС.

Кулеба наголосив, що Київ і надалі вестиме переговорний процес з РФ, оскільки будь-яка війна закінчується за столом переговорів.

Напередодні президент України звернувся до нації та заявив, що у майбутньому ЗСУ повернуть усі втрачені території. Зеленський вкотре дав зрозуміти, що Україна не відбирає чуже, але повертає своє.

Раніше російський правозахисник Ілля Новіков заявив, що будь-яка "заварушка" у Росії обов'язково зіграє на руку Україні, оскільки Кремлю доведеться відволікатися на свої внутрішні проблеми.

Нагадаємо, на тлі дефіциту бюджету РФ, на тлі економічної кризи російський уряд хоче повернутись за часів СРСР, коли був держплан.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини