17 травня 2022, 14:06

У Зеленського підтвердили припинення переговорів з Росією: офіційна заява

Подоляк підтверджує припинення переговорів між Україною та Росією, про що раніше повідомили у Москві.

У Зеленського підтвердили припинення переговорів з Росією: офіційна заява

Член української делегації з переговорів з РФ і радник голови ОП Михайло Подоляк підтвердив, що переговори з Росією припинені. Про це повідомляють інформаційні агенції, цитуючи заяву чиновника, зроблену в ефірі телемарафону "Єдині новини".

Подоляк наголосив, що зараз переговорний процес із російською стороною поставлений на паузу. Він припустив, що поновлення переговорів відбудеться пізніше за модерації процесу з боку президента Володимира Зеленського.

"Процес переговорів між Україною та РФ припинено, проте його буде відновлено, і, як мені здається, модератором буде Зеленський", — заявив він.

Більше того, Подоляк наголосив, що Україна не збирається погоджуватися на втрату територій, "щоб зберегти обличчя Путіна".

Раніше заступник глави МЗС РФ Андрій Руденко заявив, що Україна "практично" вийшла із переговорного процесу з Росією. Російська сторона стверджує, що передала проект мирної угоди з Україною, проте офіційний Київ ніяк не відповів на пропозицію Москви.

Більше того, сьогодні відбулася телефонна розмова канцлера ФРН і президента України, під час якої сторони дійшли висновку, що мирне врегулювання можливе лише за відведення російських військ.

Зазначимо, на думку українського журналіста Романа Цимбалюка, скандал під час ток-шоу у Скабеєвої є репетицією капітуляції Росії у прямому ефірі.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини