16 травня 2022, 08:35

Патріоти Херсону обклеїли місто антиросійськими плакатами, нагадавши, що ЗСУ близько

В окупованому Херсоні на вулицях знову з'явилися антиросійські плакати.

Патріоти Херсону обклеїли місто антиросійськими плакатами, нагадавши, що ЗСУ близько

Жителі окупованого Херсону продовжують вірити у ЗСУ. Українці не сумніваються, що після отримання нової військової техніки від країн НАТО та ЄС українські військовослужбовці почнуть активніші дії на Південному напрямку.

Учора, 15 травня, херсонські паблики публікували плакати антиросійського характеру, що з'явилися на вулицях міста, повідомляє Telegram-канал "Ху*вий Херсон".

Місцеві патріоти, незважаючи на окупацію, продовжують "партизанити". Протягом ночі вони розклеїли багато листівок і плакатів по Херсону. Вони вкотре нагадали рашистам про те, що ЗСУ вже близько.

Ще місцеві патріоти малюють на стінах, парканах й інших будинках український герб, нагадують російській армії, що їм тут не раді.

Напередодні ЗСУ завдали вже 20-го за рахунком артилерійського удару по Чорнобаївці. У Генштабі ЗСУ заявили, що поки що невідома точна кількість знищеної військової техніки ворога.

А радник голови Офісу президента України Арестович заявив, що РФ втратила 30% своєї армії лише заради захоплення Попасної, Херсона та боїв на Луганщині.

Раніше ми повідомляли, що 12 травня у районі Олександрівки ЗСУ завдали удару по російському командному пункту. У результаті було знищено 14 одиниць техніки, дві артсистеми та близько 70 окупантів.

Нагадаємо, 15 травня Арестович повідомив про успішну атаку ЗСУ на позиції ворога на Херсонщині. Після удару артилеристів російські склади з БК детонували ще три години.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини