4 травня 2022, 15:32

Зеленський рішуче сказав, якої помилки минулого більше не допустить Україна

Глава Української держави розкритикував мирні домовленості, які укладалися між Києвом і Москвою у рамках переговорів у Мінську.

Зеленський рішуче сказав, якої помилки минулого більше не допустить Україна

Володимир Зеленський висловив свою думку щодо можливого переходу інтенсивної війни України з Росією у фазу замороженого конфлікту. Президент категорично відкинув такий сценарій. Попередні мирні угоди з країною-агресором РФ насправді показали, що не надають жодних гарантій і більше Київ "у таке дипломатичне болото точно не піде".

Відео свіжого спічу Зеленського опублікував Telegram-канал "Україна 365".

Президент підкреслив, що навіть якщо вогонь буде припинено (після переговорів лідерів – ред.), окупанти мають звільнити свої нинішні позиції, які вони захопили після 24 лютого.

Він нагадав, що угоди "Мінська-1", "Мінська-2" постійно порушувалися та не мали зрушень у позитивний бік вирішення конфлікту, а насамкінець РФ в односторонньому порядку "розтоптала" документ і вторглася на українську територію з кровопролитною війною.

"Ми не підемо на заморожений конфлікт. Я проти, тому такого документа (типу "Мінська" – ред.) у нас точно не буде", – додав Зеленський.

Раніше Зеленський заявив, що українці за жодних умов не відмовляться від частини території країни на користь Росії, особливо після смерті тисяч військових і цивільних людей.

Нагадаємо, Борис Джонсон виступив перед Верховною Радою та Зеленським, пообіцявши зброю на 3 млрд фунтів для якнайшвидшої перемоги України.

ВАЖЛИВО ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини