2 травня 2022, 15:20

На скандальну заяву Лаврова відреагували Філатов, у Зеленського та у МЗС України

"Яке ще дно мають пробити ці покидьки, щоб цивілізований світ остаточно прокинувся?" – запитує мер Дніпра Борис Філатов.

На скандальну заяву Лаврова відреагували Філатов, у Зеленського та у МЗС України

В Україні відреагували на неадекватний спіч глави МЗС РФ Сергія Лаврова про те, що "Гітлер мав єврейську кров", а євреїв - "затяті антисеміти".

Діалог.UA зібрав реакцію українських політичних кіл на випад шефа російської дипломатії, яким він, безумовно, зіпсував відносини між Москвою та Єрусалимом.

Як зазначив радник керівника ОП України Михайло Подоляк, слова Лаврова вкотре доводять, що Росія є правонаступником нацистської ідеології.

"Москва просто шукає аргументи для виправдання масових убивств українців", - написав він у Twitter, коментуючи спробу країни-агресора переписати історію.

Голова ОП Андрій Єрмак у Telegram назвав спіч Лаврова "печерним антисемітизмом" і спробою пояснити свою нісенітницю про "денацифікацію". Глава МЗС РФ фактично поставив під сумнів існування вже не лише української нації, а й Голокосту.

Мер Дніпра Борис Філатов на своїй сторінці нагадав про низку неадекватних вчинків Москви після початку вторгнення в Україну.

"А ми ж попереджали, правда?" – нагадав він.

У свою чергу, глава МЗС України зазначив, що Росія сповнена ненависті до інших народів.

"Його (Лаврова - ред.) огидні коментарі образливі для президента Зеленського, України, Ізраїлю та єврейського народу", - написав у Twitter Дмитро Кулеба.

Нагадаємо, в Ізраїлі вимагали вибачення після скандального публічного висловлювання Лаврова.

Як повідомляв Діалог.UA, Росія знову змінила риторику щодо війни в Україні. За словами Лаврова, Кремль чекає на рішення від Володимира Зеленського, яке зупинить війну.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини