29 квітня 2022, 18:46

Наливайченко про паніку окупантів у Криму: тікають навіть ФСБшники

Валентин Наливайченко розповів про настрої в окупованому Криму.

Наливайченко про паніку окупантів у Криму: тікають навіть ФСБшники

Серед російських силовиків, які знаходяться в анексованому Криму, посилюються панічні настрої, вони починають тікати самі та вивозять з півострова свої сім'ї.

На цьому наголосив депутат Верховної Ради, колишній голова СБУ Валентин Наливайченко в етері телеканалу "Україна 24", коментуючи сьогоднішні настрої у Криму.

"ФСБшники й інші представники окупаційної влади швидко продають нерухомість і вивозять свої сім'ї, тобто, по суті, починають втікати з Криму", – повідомив співрозмовник.

Парламентарій також розповів про переповнені шпиталі у Криму, до яких доставляють російських військових після боїв в Україні. Це дуже деморалізує місцеве населення.

Крім того, на півострові починається примусова мобілізація до російської армії.

"Призов, у тому числі примусовий, до російської армії стає все жорсткішим, все більше людей забирають, а повертають або пораненими, або взагалі залишають вбитими на полі бою", – додав нардеп.

Зазначимо, на початку березня радник голови Офісу президента України Олексій Арестович повідомив, що у Криму різко зросла кількість виставлених на продаж квартир, а співробітники ФСБ терміново вивозять свої сім'ї за межі півострова.

Нагадаємо, секретар РНБО Олексій Данілов заявив про готовність української армії завдати удару по Кримському мосту, як тільки з'явиться така можливість.

Раніше голова Офісу президента України Андрій Єрмак назвав питання про повернення Криму складним і припустив, що його може бути відкладено на деякий час.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини