28 квітня 2022, 09:30

Нова "влада" Херсона озвучила плани на майбутнє та розповіла про "референдум"

Ставники Кремля на Херсонщині запевняють, що в їхніх найближчих планах немає пункту щодо "референдуму".

Нова "влада" Херсона озвучила плани на майбутнє та розповіла про "референдум"

Вчора, 27 квітня, так званий "заступник голови" Херсонської області Кирило Стремоусов, колаборант і ставленик Кремля, заявив, що в області "референдум" не планується. Головне завдання – відновлення економіки.

Свою заяву колаборант зробив в інтерв'ю пропагандистському ресурсу РИА "Новости".

При цьому Стремоусов дав зрозуміти, що головне завдання на сьогодні – відновлення економіки регіону. До того ж він заявив, що область не хоче повертатися до "нацистської" України.

В українських ЗМІ останнім часом ходить багато чуток щодо "референдуму" на Херсонщині щодо створення "ХНР". При цьому називалися різні дати: 23-24 квітня, 1 травня, 14-15 травня. Розвідка повідомляла, що область планували "закрити" для ЗМІ, щоб таємно провести "референдум".

Напередодні у місті почалися провокації окупантів з метою звинувачення ЗСУ в обстрілі мирного Херсона. Російські війська з території спального району зробили два постріли у бік телевежі. Після НП зник сигнал усіх російських каналів. А буквально за кілька хвилин на місці вибуху були журналісти пропагандистських телеканалів і заявили про удар по Херсону ракетою "Точка-У".

Таким чином окупанти "готують" мешканців Херсона до проведення "референдуму" про створення "ХНР", щоб жити окремо від "нацистської" України.

Раніше повідомляли, що депутати Красноярського краю проголосували за конфіскацію зерна у фермерів Херсонщини. При цьому вони обіцяють займатися крадіжками й інших продуктів, вирощених в Україні.

Нагадаємо, 26 квітня окупанти знайшли нового "голову" Херсонської області. Ним став Сальдо, колишній мер міста, який у 2014 році захищав Януковича та виступав проти Майдану.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини