26 квітня 2022, 13:03

"Абсолютний абсурд", – Михайло Подоляк вказав на черговий прорахунок російської пропаганди

Михайло Подоляк помітив певне нестикування у діях російської пропаганди.

"Абсолютний абсурд", – Михайло Подоляк вказав на черговий прорахунок російської пропаганди

Радник керівника ОПУ Михайло Подоляк виявив ще один важливий симптом важкого захворювання Росії. За його словами, російська антилюдська пропаганда та представники влади РФ постійно стверджують, що вони всіма силами виборюють правду та намагаються врятувати світ від чогось страшного. Але їх зовсім не турбує те, що вони здійснюють нібито благородні цілі звірячими методами – масовим вбивством українців, зґвалтуванням жінок, обстрілами наших населених пунктів. При цьому на російському телебаченні не поспішають показувати обличчя своїх "героїв", зазначив Подоляк у своєму Telegram-каналі. На його думку, це яскравий доказ того, що Росія вчиняє військові злочини.

"Своїх "героїв" нагороджують виключно інкогніто, закриваючи їм обличчя та виморюючи прізвища у трансляціях", – написав політик, пояснивши, для чого це робиться. Для них важливо, щоб усі імена й обличчя цих "доблесних воїнів" залишилися у таємниці. Але це абсолютний абсурд – "герої", які бояться, соромляться та ховаються, вважає Михайло Подоляк.

Усе це, на думку радника керівника ОПУ, свідчить про дві речі. По-перше, кожен такий "герой" вже занесений до списку військових злочинців і його нагорода – це зайвий доказ того, що він вбивав, ґвалтував, підривав і грабував на території України. По-друге, жодних героїв у російській армії просто немає, тому вони й соромляться. На думку Подоляка, вони соромляться брати нагороди за ганебну крадіжку унітазів і за масові вбивства українських мирних жителів.

Нагадаємо, Михайло Подоляк жорстко відповів політику керівної партії Німеччини Томасу Гайзелю, який засумнівався у масштабах військових злочинів РФ в Україні.

Також Михайло Подоляк зазначив, що апетити Москви постійно зростають, тому однієї України їй замало.

Раніше Михайло Подоляк заявив, що гарантії безпеки для України узгодять протягом тижня.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію!

Підпишіться на наш Телеграм-канал: https://t.me/Dialog_Ukraine

Автор: Дарья Александрова

Останні новини