24 квітня 2022, 07:41

Зеленський відповів на запитання про військову деблокаду Маріуполя

Президент України назвав вчорашню добу однією з найскладніших для захисників Маріуполя.

Зеленський відповів на запитання про військову деблокаду Маріуполя

Україна має повне право на військову деблокаду Маріуполя, оскільки це українське місто, там перебувають українські громадяни, але наразі такої можливості немає.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час пресконференції у суботу.

Глава держави повідомив, що військово-політичне керівництво України перебуває у постійному контакті з військовими, які зараз заблоковані на заводі "Азовсталь". За словами президента, захисники Маріуполя розуміють, що військова деблокада міста поки що неможлива.

"Нікому не вірте про військове розблокування. На сьогодні ми не готові", – сказав український лідер.

Зеленський назвав вчорашню добу однією з найскладніших для українських військових у Маріуполі. Ворог завдає ударів із суші, моря та повітря, використовуючи всі види озброєння.

Президент запевнив, що Збройні сили України обов'язково розблокують Маріуполь, коли буде така можливість. Наразі Україна пропонує гуманітарне розв'язання цього питання та готова до будь-якого формату обміну людей, додав глава держави.

Зеленський також прокоментував озвучені Міноборони РФ плани російських військ захопити південь України та створити коридор до Придністров'я. За словами президента, така загроза є, але українські військові готові захищати свої території.

Раніше Зеленський заявив, що для військової деблокади Маріуполя потрібна допомога західних партнерів України у вигляді постачання важкого озброєння. Крім того, президент повідомив про намір України вийти із переговорного процесу з Росією у разі загибелі захисників Маріуполя.

Нагадаємо, 21 квітня Путін віддав наказ Шойгу зупинити штурм заводу "Азовсталь", територію якого досі утримують підрозділи морської піхоти ЗСУ та полк "Азов".

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію!

Підпишіться на наш Телеграм-канал: https://t.me/Dialog_Ukraine

Автор: Артем Малиновский

Останні новини