22 квітня 2022, 17:38

"Це буде дуже весело", – чому Шойгу не виконає наказ Путіна, "щоб муха не пролетіла"

Російська армія не зможе забезпечити повне блокування "Азовсталі", яке утримують захисники Маріуполя, запевнив Олексій Арестович.

"Це буде дуже весело", – чому Шойгу не виконає наказ Путіна, "щоб муха не пролетіла"

Після наказу диктатора Володимира Путіна про припинення штурму "Азовсталі" у блокадному Маріуполі частину угруповання ЗС РФ було відведено. І це була велика помилка воєнно-політичного керівництва Росії.

Про це заявив радник голови Офісу президента України Олексій Арестович в інтерв'ю журналістці РФ Юлії Латиніній.

Путін 21 квітня несподівано заявив про "недоцільність" штурму "Азовсталі", яку продовжують утримувати захисники Маріуполя.

"Наказую скасувати… Заблокувати цю промислову зону так, щоб муха не пролетіла", – заявив диктатор своєму міністру оборони Сергію Шойгу.

Арестович запевнив, що забезпечити повне блокування такого величезного промислового комплексу російська армія не зможе, особливо зараз, коли частину угруповання довелося відвести.

"Щоб міцно обкласти та не пускати, потрібно два кільця оточення або одне дуже щільне. А для цього потрібна кількість військ, яка більша за ту, що досі штурмувала Маріуполь. Це нездійсненна історія", – запевнив представник ОП.

Він вважає, що росіяни продовжать "пакостити" захисникам Маріуполя в "Азовсталі", бомбардування продовжаться. Однак при цьому і військові України не сидітимуть склавши руки.

""Азов" та інші хлопці будуть виходити звідти та палити їх. Це буде дуже весело. Вони (влада РФ  ред.) оголосили фундаментально на рівні президента, що там нічого не відбувається, а бої там будуть щодня... Військ російських буде менше, значить отримувати вони (військові РФ – ред.) будуть набагато більше люлей. Це медійний цирк, якого вони (влада РФ – ред.) так боялися, відбудеться за повною програмою більше, ніж вони побоювалися, та більше, ніж якби вони продовжили штурмувати. У цьому іронія ситуації. Вони, що не роблять, все роблять не так", – заявив Арестович.

Він підкреслив, що військові та силовики, які утримують "Азовсталь", – професіонали найвищого класу та їм буде чим здивувати російських окупантів. Навіть зараз, перебуваючи у повній блокаді, бійці щодня громлять російських військових і їхню техніку та громлять так ефективно, що Путіну довелося віддавати наказ на зупинку штурму з метою збереження життів своїх військових.

"Російське командування цілком справедливо розуміє, що будь-яка спроба штурмувати "Азовсталь" (а вони її перед цим 4 дні полірували 3-тонними бомбами зі стратегічних бомбардувальників)  це величезні втрати в особовому складі, причому у тих підрозділах, які можуть вести штурмові дії, рідкісний і цінний бойовий ресурс", – пояснив Арестович.

Він додав, що частину цього ресурсу росіяни перекинули на ті напрямки Донбасу, де намагаються прорвати лінії оборони ЗСУ.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що Арестович заявив про "зміну тональності" Кремля щодо війни в Україні. Окупанти вже "готові до конструктиву".

Ми також писали, що у РФ пояснили, навіщо Путін віддав наказ зупинити штурм "Азовсталі".

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від авторської.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію!

Підпишіться на наш Телеграм-канал: https://t.me/Dialog_Ukraine

Останні новини