21 квітня 2022, 16:34

Термінове звернення Гончаренка до українців із Верховної Ради: "У Путіна закінчуються солдати"

Український депутат Олексій Гончаренко, який подає інформацію про те, що відбувається у країні, всім небайдужим, озвучив оперативні дані.

Термінове звернення Гончаренка до українців із Верховної Ради: "У Путіна закінчуються солдати"

Своє звернення до українців засновник всеукраїнської мережі освітньо-культурних центрів "Гончаренко центр" записав прямо у залі Верховної Ради України, щоб громадськість знала про те, що тепер проти ЗСУ приїжджають воювати лівійці, а збираються ще й ефіопи.

Повне звернення Олексія Гончаренка можна переглянути на каналі YouTube.

"Зараз розповім вам про найважливішу й останню новину, як наші вже громлять лівійців, сирійців на Донбасі, як кладуть їх пачками. У Путіна вже закінчуються солдати, друзі", – так заінтригував своїх глядачів український політичний діяч.

"Наші славні ЗСУ під Попасною розбомбили колону "вагнерівців". Там близько 10 бійців знищили та з'ясувалося, друзі, коли їх оглядали, у них знайшли лівійські гроші. Взагалі, це ті самі лівійці, можливо, і сирійці, яких рашка почала набирати, наскрібати по засіках когось, хто воюватиме за "руський мир"", – розвинув свою думку з приводу того, хто тепер воює на боці ворога, Олексій Гончаренко.

Далі ведучий шоу "Гончаренко рулить" на "5 каналі" озвучив іншу цікаву інформацію: "Я недарма згадував про ефіопів, бо зафіксували журналісти чергу ефіопських чоловіків до російського посольства. Там стояли кілька сотень чоловіків, і Росія сказала, що вони стояли не записуватися у найманці, а "висловити солідарність" Росії".

Найнесподіваніше чекає на терплячих глядачів: хто додивиться сюжет до кінця, зможе почути, як засідання у Верховній Раді розпочинаються з виконання Гімну України депутатами.

Раніше Гончаренко пояснив, чому Україні "серйозну зброю" дали не одразу та що у ЗСУ з'явиться зараз.

Також Гончаренко розповів, як арешт Суркова пов'язаний із бажанням Кремля "зупинити" Кадирова.

Нагадаємо, Гончаренко розповів про нову риторику російської пропаганди.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію!

Підпишіться на наш Телеграм-канал: https://t.me/Dialog_Ukraine

Автор: Алина Романенко

Останні новини