14 квітня 2022, 13:47

"Путін і його оточення відстали на сто років", – Михайло Федоров про першу світову кібервійну

Михайло Федоров заявив, що сьогодні відбувається неймовірне єднання всієї кіберспільноти, яка успішно протистоїть російській агресії.

"Путін і його оточення відстали на сто років", – Михайло Федоров про першу світову кібервійну

Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров вважає, що Путін і його оточення відстали від технологічного прогресу на сто років. Про це він заявив у ході інтерв'ю з Олесею Бацман. Головні тези бесіди журналістка опублікувала у своєму Instagram-акаунті.

Насамперед дружина Гордона зазначила, що, за словами Федорова, Ілон Маск – фанат України та Starlink дуже важлива для нас сьогодні.

Але це не остання хороша новина. Завдяки штучному інтелекту всі російські мародери та військові злочинці упізнані, тому покарання їм не уникнути.

Міністр цифрової трансформації порівняв кіберпотенціал нашої країни та диктаторської РФ: "Уряд України схожий на айті-компанію, а Росії – на іржавий танк". Під час війни все це вилізло назовні, тому технологічні компанії залишають РФ і заходять в Україну.

Також важливо зазначити, що у Росії незабаром закриють Youtube, при цьому, на думку Федорова, канали російських пропагандистів мають бути заблоковані в усьому світі.

І, найголовніше, Україна зараз тісно співпрацює з Google та Meta. Вся кіберспільнота демонструє неймовірне єднання у протистоянні російській цифровій агресії. Хакери-патріоти щодня зламують бази даних РФ і персональні дані російських громадян.

Щодня Росія витрачає десятки мільйонів доларів на DoS-атаки України. Наприклад, щоб зламати програму "Дія", Кремль витратив мільйон доларів за день. Але, на щастя, ФСБ, яка фінансує всі хакерські угруповання, краде 70% коштів, виділених на кібервійну з Україною.

"Путін і його оточення відстали на сто років", – стверджує Михайло Федоров. Він вважає, що перша кібервійна вже почалася та Росія зазнає поразки.

Раніше Михайло Федоров заявив, що Росія опинилася у цифровій блокаді.

Нагадаємо, Алеся Бацман уїдливо звернулася до російських фашистів, які оголосили Дмитра Гордона терористом та екстремістом.

Ще трохи раніше Алеся Бацман переказала думки військового аналітика Юрія Швеця, який впевнений у тому, що застосування хімічної зброї проти України США розцінюватимуть як напад на НАТО.

Автор: Дарья Александрова

Останні новини