10 квітня 2022, 18:05

Подоляк зробив прогноз про другий етап війни: Росія припинить своє існування

Україна готова завдати великої поразки Російській Федерації, заявили в Офісі президента.

Подоляк зробив прогноз про другий етап війни: Росія припинить своє існування

Росія під час другого етапу війни проти України спробує помститися українській стороні за попередні провали російських військ. Ворог націлений на завдання потужного удару на сході нашої країни, але українська армія готова до такого розвитку подій і має намір завдати РФ історичної поразки.

Про це заявив радник голови Офісу президента України, член української делегації на переговорах із Москвою Михайло Подоляк в етері телеканалу "Україна 24".

За його словами, військово-цивільні адміністрації на місцях і ЗСУ знають, як діяти при відбитті російських атак.

"Я розумію, що будуть жертви, і це погано... Але наші люди будуть до цього готові: і місцеві органи влади, і ЗСУ. Тому все буде фантастично правильно. Ми заплатимо якусь ціну, але ми завдамо їм великої поразки в історичному сенсі", – повідомив Подоляк.

Він впевнений: через деякий час результатом цієї поразки стане припинення існування Росії у нинішньому вигляді.

Раніше в Офісі президента повідомили, що ворог планує кинути всі сили на захоплення Маріуполя до 9 травня, а також спробує перенаправити частину військ для оточення Краматорська та Слов'янська.

В ОП вважають, що битва за Донбас матиме ключове значення у визначенні подальшого ходу війни з Росією.

Своєю чергою у МЗС України заявили, що битву на сході за її масштабом можна буде порівняти з битвами Другої світової війни.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини