2 квітня 2022, 18:47

Зеленський: "Якщо нас заженуть у кут, українські військові дадуть відповідь на повну силу"

Президент України наголосив, що на переговорах із Росією не може бути жодних поступок з питань територіальної цілісності держави.

Зеленський: "Якщо нас заженуть у кут, українські військові дадуть відповідь на повну силу"

Український народ не прийме жодного результату війни з Росією, окрім перемоги. Україна не торгує територіями та не має наміру йти на поступки Москві у питаннях територіальної цілісності держави.

Таку заяву зробив президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю Fox News.

Коментуючи можливу мирну угоду, що включає гарантії безпеки для України, Зеленський повідомив, що розмовляв на цю тему з американським колегою Джо Байденом. У цій бесіді український лідер заявив, що хотів би приєднання США до цього договору. Американська сторона погодилася розглянути цю пропозицію.

Відповідаючи на запитання, що хоче отримати глава Кремля Володимир Путін від цього конфлікту, Зеленський заявив, що за недостатньої реакції Заходу апетити диктатора зростатимуть: якщо його не зупинити зараз, Росія у майбутньому перенесе свою агресію на територію Європи.

"Всі повинні знати: якщо нас заженуть у кут, українські військові дадуть відповідь на повну силу", – підкреслив президент.

Зеленський не став підтверджувати чи спростовувати звинувачення Міноборони РФ у тому, що українські вертольоти нібито атакували нафтобазу під Білгородом. Президент відповів, що не обговорює жодного зі своїх наказів, відданих у ролі Головнокомандувача.

Раніше Зеленський пояснив ідею з проведенням референдуму щодо нейтрального статусу держави, а також повідомив, що можлива угода має бути підписана всіма гарантами безпеки.

Зеленський повідомив про готовність Туреччини стати гарантом безпеки України. Нині Анкара продовжує відігравати активну посередницьку роль між Києвом і Москвою.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію!

Підпишіться на наш Телеграм-канал

https://t.me/Dialog_Ukraine

Автор: Артем Малиновский

Останні новини