31 березня 2022, 18:45

"За інтереси нації", – заступник командира полку "Азов" озвучив правду про деблокаду й оборону міста

Святослав Паламар записав емоційне відеозвернення, пояснивши, яку ціну платять військові за оборону Маріуполя.

"За інтереси нації", – заступник командира полку "Азов" озвучив правду про деблокаду й оборону міста

Про деблокаду Маріуполя ходить багато суперечок, але, по суті, без допомоги довго утримувати ворога та захищати велике місто військові не зможуть чисто фізично. Великі людські втрати та втома, бо полк "Азов" не має часу на сон і відпочинок.

Побачити повне відео звернення заступника командира полку "Азов" до українців можна на каналі YouTube.

Про складну ситуацію, що склалася за період війни у Маріуполі, вирішив нагадати мешканцям нашої країни Святослав Паламар. Сильний і мужній воїн розповів про самовіддану боротьбу захисників міста.

"Оборонці, що навіть попри отримані поранення, знову йдуть у бій, бо ми не маємо права не боротися. За успішними операціями стоїть героїчний чин наших військових: бійців "Азову", морпіхів, прикордонників, бійців Національної гвардії й інших. Ви повинні розуміти та вчитися", – нагадав заступник командира полку "Азов" про те, що військові ризикують своїм життям заради того, щоб захистити Маріуполь і тих людей, які у ньому залишилися, від ворога.

Після цього Святослав Паламар сказав, що у місті досі перебуває понад 100 тисяч мирних громадян. Військовий зазначив: якщо наші солдати не зможуть вистояти, то страшно уявити, що окупанти можуть зробити із населенням Маріуполя.

"На шевроні нашого підрозділу зображено монограму двох літер, що означає боротьбу за інтереси нації. Ідея боротьби за територіальну цілісність, за інтереси наших громадян, і ми віримо у те, що у боротьбі народ перетворюється на націю. А бути нацією  це об'єднатися єдиною метою. А наша мета  вистояти та виграти у цій війні", – відомий представник полку "Азов" наголосив на головній меті всіх українців – перемогти у війні.

Сказане вище Святослав Паламар підсумував важливим посилом, намагаючись достукатися до тих, від кого зараз залежить доля Маріуполя: "Ми впевнені, що операція деблокади Маріуполя увійде в історію як героїчний подвиг нашого народу, та якщо вона не відбудеться, це увійде в історію як велика ганьба та ще один Батурин. Маріуполь  це Україна!"

Раніше "Азов" показав, як точково громить російські БМД у Маріуполі.

Ми повідомляли, що "Азов" звернувся до росіян, заговоривши про "скинення" Путіна.

Нагадаємо, як захисник Маріуполя із полку "Азов" звернувся до українців.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію.

Підпишіться на наш Телеграм-канал

https://t.me/Dialog_Ukraine

Автор: Алина Романенко

Останні новини