27 березня 2022, 17:33

Насильно вивезені до Донецька жителі Маріуполя зустріли Пушиліна гаслом "Слава Україні!"

Жителі Маріуполя й інших окупованих міст не побоялися заявити про свою позицію, перебуваючи на підконтрольній ворогові території.

Насильно вивезені до Донецька жителі Маріуполя зустріли Пушиліна гаслом "Слава Україні!"

В окупованому Донецьку, людей яких насильно вивезли з Маріуполя та інших населених пунктів, які нещодавно були зайняті російськими окупаційними військами, зірвали плани ватажка "ДНР" Дениса Пушиліна влаштувати чергову показуху перед камерами місцевих і російських пропагандистів.

Ватажок бойовиків збирався відвідати одну з донецьких шкіл, де розмістили мешканців окупованих територій, але на будівлі закладу з'явився напис "Слава Україні!" Про це пише журналіст Олександр Демченко на своїй сторінці у Facebook.

Внаслідок цього Пушиліну довелося скасувати свій візит до школи.

"В окупованому Донецьку частину людей, вивезених із нещодавно окупованих територій, розмістили у школах. В одну з них під камери повинен був сьогодні приїхати Пушилін. Але на школі зранку з'явився напис "Слава Україні". Візит довелося скасувати", – сказано у повідомленні.

Інформацію про це також підтверджують жителі Донецька, Макіївки й інших міст окупованої Донеччини у місцевих пабликах соцмережі "ВКонтакті". Вони розповідають, що написи "Слава Україні!" з'являються всюди, де розміщують "переселенців", а ночами люди співають Гімн України та викидають із балконів так звану гуманітарну допомогу, яку намагаються роздавати окупанти.

Раніше повідомлялося, що окупанти роздягають чоловіків, які виїжджають із Маріуполя, й оглядають їх на предмет наявності патріотичних татуювань. Таким чином загарбники намагаються знайти бійців із полку "Азов".

Нагадаємо, у самому Маріуполі продовжуються вуличні бої, окупанти перешкоджають виїзду людей на підконтрольну Україні територію.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини